Ocenění

V oblasti výstavby pasivních domů společnost ATREA s.r.o. dosahuje vynikajících výsledků, o kterých vypovídají i získaná ocenění.


TOP DOMY 2012 – ocenění pro dům ATREA

TOP DOMY 2012 - diplom ATREA

Jubilejní desátý ročník prestižní ankety TOP DOMY zná své vítěze.
V polovině března proběhlo v Kongresovém centru Praha slavnostní vyhlášení výsledků ankety TOP DOMY 2012.
Rodinnému domu ATREA byl odbornou porotou udělen titul TOP DŮM 2012 v energeticky pasivním standardu.

Zlatý certifikát SBToolCZ pro školicí středisko ATREA

V rámci případové studie SBToolCZ splnila budova školicího střediska společnosti ATREA v Koberovech (první nulový dům v ČR) kritéria pro zlatý certifikát SBToolCZ.

SBToolCZ je národní český certifikační nástroj pro vyjádření úrovně kvality budov, a to v souladu s principy udržitelné výstavby. Proces certifikace byl oficiálně představen a uveden do provozu na mezinárodní konferenci CESB10 v červnu 2010.

 

Hlavní cena soutěže Energetický projekt 2007

Na přelomu let 2006 a 2007 jsme realizovali pilotní projekt hromadné výstavby dvanácti pasivních domů a školicího střediska v obci Koberovy v Českém ráji.
Realizace projektu získala hlavní cenu soutěže Energetický projekt 2007 pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou ABF.

 

Cena poroty soutěže Energetický projekt 2005

Na přelomu let 2006 a 2007 jsme realizovali pilotní projekt hromadné výstavby dvanácti pasivních domů a školicího střediska v obci Koberovy v Českém ráji.
Projekt souboru pasivních domů obdržel cenu poroty soutěže Energetický projekt 2005 pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a agenturou ABF.