Pozvánka na veletrh FOR PASIV 2016

Datum: 15.1.2016

Srdečně vás zveme na čtvrtý ročník veletrhu FOR PASIV 2016 – veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových budov.
Jedná se o jediný odborný veletrh v České republice se zaměřením na energetickou náročnost budov a šetrné budovy, a koná se souběžně s veletrhy STŘECHY PRAHA a CESTY DŘEVA.

Logo FOR PASIV

Termín: čtvrtek 21. – sobota 23. ledna 2016, 10.00 – 18.00 (sobota do 17.00)
Místo konání: PVA EXPO PRAHA – LETŇANY, (Beranových 667, Praha 9 – Letňany)

Společnost ATREA s.r.o. se představí ve dvou samostatných expozicích, v rámci doprovodného programu a jako partner anketní soutěže pro návštěvníky veletrhu:

 • ATREA s.r.o. | DOMY ATREA – Nízkoenergetické, pasivní a nulové domy
  poradenství | architektura | projekce | realizace | Nová zelená úsporám
  Hala 5 – B 16

  Návštěvníci veletrhu mohou v naší expozici načerpat inspiraci a získat podrobnější informace k individuálně řešeným domům, konceptu nulových domů, minidomů a „rostoucího bydlení“.
  Součástí expozice bude také poradenské centrum s komplexním odborným poradenstvím k pasivním domům a dotačnímu programu Nová zelená úsporám (dotace na pasivní domy ve výši až 485 000 Kč).
   
 • ATREA s.r.o. – systémy větrání s rekuperací a vytápění rodinných domů a bytů
  Hala 5 – A 16

 • Vyhrajte projekt v hodnotě 50 000 Kč!
  Pro návštěvníky veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA společnost ABF, a.s., pořadatel veletrhu, připravila anketní soutěž. Společnost ATREA s.r.o. pro výherce věnovala poukaz v hodnotě 50 000 Kč na projekční práce individuálního domu. Návštěvníci se mohou do soutěže zapojit vhozením anketního lístku do boxu v poradenském centru v Hale 5.
  Poukázka na projekt domu
  Podrobné informace a podmínky soutěže naleznete na stránkách veletrhu: 50 000 Kč na projekt domu

 • Jak se žije v pasivním domě, prezentace v rámci doprovodného programu veletrhu (pořadatel Centrum pasivního domu)
  RD Polevsko, Ing. Petr Dusil (DOMY ATREA), Ing. Petr Správka - majitel domu (Lumius s.r.o.)
  Pátek 22. 1. 2016, 15.50 – 16.25, Hala 5, sál 4
  Doprovodný program – „Jak se žije v pasivním domě“

  Dům ATREA Polevsko
  Během prezentace podrobněji představíme pasivní dům ATREA v obci Polevsko (CHKO Lužické hory). Konstrukčně se jedná o moderní dřevostavbu (stavební systém ATREA), která je však navržena v duchu tradiční místní lidové architektury jako „poloroubená stavba“. Komfortní a zdravé vnitřní prostředí zajišťují systémy větrání s rekuperací, vytápění a přípravy TUV společnosti ATREA.
  Na střeše domu je instalována fotovoltaická elektrárna s výkonem 7,42 kWp. Součástí domu je inteligentní systém smartHome pro sledování a efektivní řízení energetických toků v budově. Systém zajišťuje maximální pokrytí spotřeby a využití elektrické energie, vyrobené ve fotovoltaické elektrárně, pro provoz domu. Přebytky energie je možné využít pro ohřev vody v akumulační nádrži, případně pro nabíjení elektromobilu, který může sloužit jako „mobilní baterie“ pro dům. Systém, pomocí webového rozhraní, umožňuje sledování a snadné ovládání veškerých zařízení a technologií v domě (výroba elektřiny ve FVE, nabíjení elektromobilu, větrání, vytápění, ohřev vody, osvětlení, žaluzie atd.) přes PC, tablet nebo mobilní telefon.
  Majitel domu posluchače seznámí s podrobnými výsledky měření produkce elektrické energie z fotovoltaického systému a spotřeby energií při provozu domu.

Podrobné informace o veletrhu a doprovodném programu naleznete na www.forpasiv.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

ATREA s.r.o. | DOMY ATREA
T: (+420) 483 368 136
M: (+420) 608 644 650
E: domy@atrea.cz