Pozvánka na veletrh DŘEVOSTAVBY 2015

Datum: 6.2.2015

Srdečně vás zveme na10. ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY – mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů. Veletrh se koná souběžně s veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA, WINDOOR EXPO, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, AQUASET.

Logo DŘEVOSTAVBY

Termín: středa 11. – sobota 14. února 2015, 10.00 – 18.00h
Místo konání: VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE

Společnost ATREA s.r.o. se představí ve dvou samostatných expozicích a v rámci doprovodného programu:

 • ATREA s.r.o. | DOMY ATREA – Nízkoenergetické, pasivní a nulové domy
  poradenství | architektura | projekce | realizace
  expozice SH11, Průmyslový palác střední hala

  Návštěvníci veletrhu mohou v naší expozici načerpat inspiraci a získat podrobnější informace k individuálně řešeným domům, konceptu nulových domů, minidomů a „rostoucího bydlení“.
  Součástí expozice bude také poradenské centrum s komplexním odborným poradenstvím k pasivním domům a dotačnímu programu Nová zelená úsporám (dotace na pasivní domy ve výši až 585 000 Kč).
   
 • ATREA s.r.o. – systémy větrání s rekuperací a vytápění rodinných domů a bytů
  expozice M83, Hala M (přední montovaná), v rámci veletrhu Moderní vytápění
 • Příběhy pasivních domů, prezentace v rámci doprovodného programu veletrhu (pořadatel Centrum pasivního domu)
  RD ATREA/juwi Polevsko, Ing. Petr Dusil (DOMY ATREA), Ing. Petr Správka (majitel domu)
  Sobota 24. 1. 2015, 12.00 – 12.30, Průmyslový palác střední hala. Podrobnosti na stránkách veletrhu: Doprovodný program – „Příběhy pasivních domů“

  Dům ATREA Polevsko
  Během prezentace podrobněji představíme pasivní dům ATREA v obci Polevsko (CHKO Lužické hory). Konstrukčně se jedná o moderní dřevostavbu (stavební systém ATREA), která je však navržena v duchu tradiční místní lidové architektury jako „poloroubená stavba“. Komfortní a zdravé vnitřní prostředí zajišťují systémy větrání s rekuperací, vytápění a přípravy TUV společnosti ATREA.
  Na střeše domu je instalována fotovoltaická elektrárna juwi s výkonem 7,42 kWp. Součástí domu je inteligentní systém smartHome pro sledování a efektivní řízení energetických toků v budově. Systém zajišťuje maximální pokrytí spotřeby a využití elektrické energie, vyrobené ve fotovoltaické elektrárně, pro provoz domu. Přebytky energie je možné využít pro ohřev vody v akumulační nádrži, případně pro nabíjení elektromobilu, který může sloužit jako „mobilní baterie“ pro dům. Systém, pomocí webového rozhraní, umožňuje sledování a snadné ovládání veškerých zařízení a technologií v domě (výroba elektřiny ve FVE, nabíjení elektromobilu, větrání, vytápění, ohřev vody, osvětlení, žaluzie atd.) přes PC, tablet nebo mobilní telefon.
  Majitel domu posluchače seznámí s podrobnými výsledky měření produkce elektrické energie z fotovoltaického systému a spotřeby energií při provozu domu.

Podrobné informace o veletrhu a doprovodném programu naleznete na webu pořadatele www.drevostavby.eu.

Těšíme se na vaši návštěvu.

ATREA s.r.o. | DOMY ATREA
T: (+420) 483 368 136
M: (+420) 608 644 650
E: domy@atrea.cz